Fox Art розширює свою дилерську мережу.
Проводить навчання, консультації та всебічну підтримку дилерів.

Виробники натяжних стель «Fox Art» завжди раді співпраці як з дрібнооптовими, так і з оптовими клієнтами. Ми готові запропонувати Вам найкращі умови та ціни у Вашому регіоні, матеріали в широкому асортименті та кольоровій гаммі, та повне оснащення комплектуючими.
Співпраця з Fox Art це:
Широка дилерська мережа
01
Якісні матеріали та комплектуючі
02
Навчання
03
Консультації
04
Конкурентоздатні ціни
05
Гнучка система знижок
06
Наші переваги
Ціни
Ми завжди готові обговорити цінову політику для наших дилерів. Якщо Ви знайшли якусь позицію з нашого прайсу дешевше — телефонуйте, ми готові до діалогу. Ми за довгострокове партнерство на взаємовигідних умовах.
Термінове виготовлення
Термінове виготовлення стель без доплат. Якщо ви вислали нам креслення стель до 12:00 поточного дня, то в цей же день ми Вам відправимо готові стелі в будь-який регіон України зручним для Вас перевізником.
Якість виготовлення
Ми постійно ведемо облік контролю якості полотен, які ми виготовляємо. У нашому цеху працює досвідчена команда професіоналів.
Асортимент
Вам не потрібно шукати в різних місцях, де взяти полотно, профіль, кріплення і т.д.. У Вас з'явилася можливість замовляти все в одному місці, починаючи від шпателів, закінчуючи стелею, профілем та іншими комплектуючими.
Ми за довгострокову та взаємовигідну співпрацю!
ЗАЛИШИЛИСЯ
ЗАПИТАННЯ?

Зв'яжіться з нашим консультантом для уточнення деталей
Контактні телефони:
098 806 37 10
Пошта:
fox-art1@ukr.net
Ми не займаємося розсилкою рекламних повідомлень, і не передаємо контактні дані третім особам